Komisje stałe:
Komisja Ekonomiczno – Budżetowa obsługuje: Danuta Groszek, tel. 17 875 47 32 | |
Przewodniczący | Maria Warchoł |
Członkowie | Andrzej Dec Konrad Fijołek Mirosław Kwaśniak Tadeusz Ożyło Danuta Solarz Waldemar Szumny Witold Walawender |
Komisja Edukacji obsługuje: Anita Topolska - Kopala, tel. 17 875 47 33 | |
Przewodniczący | Mirosław Kwaśniak |
Członkowie | Sławomir Gołąb Grzegorz Koryl Grażyna Szarama Robert Walawender Witold Walawender Maria Warchoł Waldemar Wywrocki |
Komisja Gospodarki Komunalnej obsluguje: Anna Blicharska, tel. 875 47 31 | |
Przewodniczący | Bogusław Sak |
Członkowie | Wiesław Buż Andrzej Dec Marcin Deręgowski Marcin Fijołek Daniel Kunysz Tadeusz Ożyło |
Komisja Gospodarki Przestrzennej obsługuje: Cecylia Lasota, tel. 17 875 47 38 | |
Przewodniczący | Tomasz Kamiński |
Członkowie | Wiesław Buż Jolanta Kaźmierczak Waldemar Kotula Robert Kultys Bogusław Sak |
Komisja Inwestycji i Pozyskiwania Funduszy Unijnych obsluguje: Anna Blicharska, tel. 875 47 31 | |
Przewodnicząca | Jolanta Kaźmierczak |
Członkowie | Marcin Fijołek Jerzy Jęczmienionka Robert Kultys Bogusław Sak Mateusz Szpyrka Waldemar Wywrocki Wiesław Ziemiński |
Komisja Kultury i Promocji obsługuje: Cecylia Lasota, tel. 17 875 47 38 | |
Przewodniczący | Witold Walawender |
Członkowie | Sławomir Gołąb Grażyna Szarama Robert Walawender Maria Warchoł Wiesław Ziemiński |
Komisja Porządku Publicznego i Współpracy z Samorządami Osiedlowymi obsługuje: Agnieszka Kołodziejczyk, tel. 17 875 47 30 | |
Przewodniczący | Wiesław Ziemiński |
Członkowie | Sławomir Gołąb Jerzy Jęczmienionka Tadeusz Ożyło Mateusz Szpyrka |
Komisja Rewizyjna obsługuje: Marta Perlak, tel. 17 875 47 34 | |
Przewodniczący | Waldemar Wywrocki |
Członkowie | Marcin Fijołek Tomasz Kamiński Daniel Kunysz Robert Walawender |
Komisja Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi obsługuje: Anita Topolska - Kopala, tel. 17 875 47 33 | |
Przewodniczący | Marcin Deręgowski |
Członkowie | Wiesław Buż Waldemar Kotula Daniel Kunysz Robert Walawender Witold Walawender |
Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej obsługuje: Danuta Groszek, tel. 17 875 47 32 | |
Przewodniczący | Sławomir Gołąb |
Członkowie | Daniel Kunysz Mirosław Kwaśniak Danuta Solarz Grażyna Szarama Maria Warchoł |
Komisje doraźne:
Komisja ds. Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego | |
Przewodniczący | Wiesław Buż |
Członkowie | Marcin Deręgowski Waldemar Kotula Daniel Kunysz Tadeusz Ożyło Mateusz Szpyrka |
Kapituła ds. Honorowych Wyróżnień Miasta Rzeszowa obsługuje:Agnieszka Kołodziejczyk, tel. 17 875 47 30 | |
Przewodniczący | Andrzej Dec |
Członkowie |
Tomasz Kamiński Mirosław Kwaśniak Witold Walawender Maria Warchoł Danuta Solarz Grażyna Szarama Przedstawiciele Prezydenta Miasta: Katarzyna Pawlak Henryk Wolicki |