Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. zamknij

Skład Rady Miasta IV kadencji

 

Rada Miasta IV kadencji (2002 - 2006)
Lp.NazwiskoImięPełniona funkcja
1. BŁAŻEJJaninaWiceprzewodnicząca Rady Miasta od 28.02.2006 r.
2.DARAŻZdzisławPrzewodniczący Komisji Ekonomiczno - Budżetowej do 22.02.2005 r.
3.DECAndrzejPrzewodniczący Rady Miasta od 04.01.2005 r. do 21.02.2006 r.  
4.DUDEKAntoniRadny od 17.06.2003 r.
5.DZIERŻAKElżbietaPrzewodnicząca Rady Miasta do 21.12.2004 r.
6.FIJOŁEKKonradPrzewodniczący doraźnej Komisji ds. opiniowania wniosków o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa
7.GOŁUBOWICZJacekPrzewodniczący Komisji Zdrowia od 28.02.2006 r.
8.GREŃKazimierzRadny
9.GUBERNATAdolfPrzewodniczący Komisji Edukacji
10.KACZMARZYKWładysławRadny od 01.01.2006 r.
11.KAMIŃSKITomaszRadny
12.KASZAWładysławRadny
13.KICZEK Jacek Przewodniczący Komisji Porządku Publicznego i Współpracy z Samorządami Osiedlowymi do 28.02.2006 r., Przewodniczący Komisji Rewizyjnej od 28.02.2006 r.
14.KOCHANOWICZ Andrzej Radny od 01.01.2006 r. 
15.KOPACZEWSKI Antoni Przewodniczący Komisji Rewizyjnej do 21.02.2006 r., Wiceprzewodniczący Rady Miasta od 21.02.2006 r. 
16.KORCZOWSKAMaria Przewodnicząca Komisji Rodziny i Pomocy Społecznej 
17.KOTOWICZCecylia Radna od 01.01.2006 r.
18.KULTYSRobert Przewodniczący Komisji Gospodarki Przestrzennej 
19.MAZUR Jan Radny 
20.NIEWCZAS Marta Radna 
21.NOSAL Edward Radny od 01.01.2006 r.
22.OSTROWSKI Waldemar Radny od 25.10.2005 r., Przewodniczący Komisji Ekonomiczno - Budżetowej od 22.11.2005 r. 
23.PIEKŁO Ryszard Przewodniczący Komisji Zdrowia do 28.02.2006 r., Przewodniczący Komisji Porządku Publicznego i Współpracy z Samorządami Osiedlowymi od 28.02.2006 r.
24.RAMSKI Janusz Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Inwestycji 
25.RYBKAPiotr Przewodniczący Komisji Statutowo - Regulaminowej i Etyki do 27.09.2005 r.
26.STRĄCZEKMarek Radny 
27.SZLACHTAAndrzej

Przewodniczący Komisji Ekonomiczno - Budżetowej od 22.02.2005 r. /mandat wygasł 25.10.2005 r./

28.SZUMNY Waldemar Wiceprzewodniczący Rady Miasta do 28.02.2006 r., Przewodniczący Rady Miasta od 28.02.2006 r. 
29. SZYPUŁA Andrzej Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Promocji 
30. SZYSZKALudwik Radny od 01.01.2006 r.
31. WĄSOWICZ Karol Wiceprzewodniczący Rady Miasta do 12.07.2005 r.
32. WYWROCKI Jan Radny /mandat wygasł 27.05.2003 r./ 

 

Opublikował(a): 05.08.2014 08:15, Patrycja Zagaja
Wytworzył(a): 28.10.2009 13:15, Mirosław Kubiak
Drukuj Poleć znajomym

Ilość odwiedzin: 19015875
Urząd Miasta Rzeszowa
Rynek 1, 35-064 Rzeszów   |   Infolinia: 17 788 99 00, Fax: 017 87 54 105   |   WWW: www.rzeszow.pl   |   E-mail: umrz@erzeszow.pl